Росіяни вдарили по по Кураховому та Дружківці на Донеччині

Російська армія обстріляла на Донеччині Курахове та Дружкувку. Є загиблий та поранені. Про це повідомив очільник ОВА Вадим Філашкін 24 червня.

"1 людина загинула і 1 поранена внаслідок удару по Кураховому. Росіяни скинули на місто керовану авіабомбу — убили 62-річного чоловіка, пошкодили інфраструктурний об'єкт", - пише він.

Крім того, під вогонь потрапила Дружківка — там відомо про 1 поранену людину та пошкоджений об'єкт.

"Росіяни не припиняють своїх злочинів на нашій землі. Не перетворюйте себе на мішені! Евакуюйтесь до більш безпечних регіонів!", - закликає Філашкін.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті