Росіяни вдарили по фермі на Харківщині: загинули десятки тварин

Увечері 24 лютого через російський обстріл у селі Лиман на Харківщині спалахнула масштабна пожежа на території ферми. Загинули тварини. Про це повідомляє ДСНС.

"Сьогодні ввечері черговий обстріл на Харківщині спричинив масштабну пожежу на території одного з фермерських господарств у с. Лиман Чугуївського району", – йдеться в повідомленні.

Площа пожежі склала близько 600 кв.м. У будівлі ферми було поголів'я свиней.

Надзвичайникам вдалось врятувати 52 тварини, перегнавши їх до іншої господарчої будівлі. Понад два десятки свиней загинуло.

Зазначається, що постраждалих серед працівників фермерського господарства немає.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті