Росіяни вдарили по Авдіївці: знищена багатоповерхівка

Росіяни вдарили по Авдіівці, знищивши багатоповерхівку. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко у Телеграм 10 квітня.

"Росіяни перетворили Авдіївку на суцільні руїни. Сьогодні місто зазнало чергового авіаудару — знищено ще одну багатоповерхівку. На щастя, обійшлося без жертв, оскільки всі мешканці будинку своєчасно евакуювалися", - зазначив він.

За його словами, всього в Авдіївці зараз залишається близько 1800 людей — усі вони щодня ризикують власним життям.

"Усі цивільні повинні покинути прифронтові населені пункти — допомогу з евакуацією ми надаємо", - закликав Кириленко. 

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті