Росіяни вбили у Харкові 82-річну жінку, яка внаслідок інсульту 8 років була прикута до ліжка. Ще двоє людей поранені

Внаслідок ворожого обстрілу Харківщини сьогодні, 3 травня, загинула одна людина, ще двоє поранені. Про це повідомив голова Харьковської ОВА Олег Синєгубов.

"Холодногірський район Харкова під ворожим обстрілом УМПБ Д-30. Влучання по приватному сектору — зруйновано 3 будинки, пошкоджено 12. Загинула 82-річна жінка, яка внаслідок інсульту 8 років була прикута до ліжка.  66-річний чоловік зазнав травми від вибухової хвилі, а 78-річний чоловік — отримав гостру реакцію на стресс", - зазгачив він.

Також вибуховою хвилею заділо трамвай, який курсував неподалік — без постраждалих.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Всі статті