Росіяни в окупованому Сватовому "віджимають" комбайни та вантажівки у фермерських господарств

Російські окупанти в тимчасово захопленому Сватовому Луганської області грабують місцевих фермерів. Про це 29 травня повідомив Генштаб ЗСУ.

"Російські окупанти продовжують грабувати мирне населення. Так, у тимчасово захопленому Сватовому Луганської області, у фермерських господарств, які у зв'язку з виїздом власника не можуть надати деякі документи на право власності, просто забирають комбайни", - повідомили українські військові.

Крім цього, окупанти таким чином "конфіскують" і вантажівки, а також іншу дорогу техніку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Енергодарі окупанти вивозять усю медтехніку та обладнання з промпідприємств.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті