Росіяни в окупованому Мелітополі влаштували стрілянину зі співробітниками ФСБ і "комендатури"

Російські військові влаштували перестрілку зі співробітниками ФСБ і "комендатури" в окупованому Мелітополі Запорізької області. Про це 17 червня повідомляє місцеве видання "РІА Мелитополь".

За даними жителів, окупанти проживали в одній із квартир дев'ятиповерхівки поблизу окупаційної "комендатури". Близько 22-ї години вечора вони влаштували гулянку – було чути гучну музику, крики п'яної компанії з балконів, нецензурну лексику. 

У відповідь місцеві викликали "поліцію", однак загарбників це не зупинило. На підмогу прибули "військова поліція", ФСБ і співробітники інших російських силових відомств.

"П'яні солдати почали кричати з балкона: "Ви щури тилові, а ми воювали" і так далі. А потім і зовсім відкрили вогонь по тих, хто приїхав їх втихомирювати. Зрештою, нічна метушня закінчилася тим, що у квартирі, де перебувала п'яна компанія рашистів, вибили двері, всіх вояків другої армії світу побили і відвезли в невідомому напрямку", - пише видання.

За повідомленнями мелітопольців, ці розбірки тривали приблизно до 3:00 ночі.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті