Росіяни сьогодні 5 разів обстріляли Костянтинівку: одна людина загинула

Росіяни вже 5 разів обстріляли Костянтинівку: одна людина загинула. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко у Телеграм.

"Сьогодні вже  5 обстрілів було по Констянцинівці. Внаслідок обстрілів 1 людина загинула, щонайменше 3 дістали поранення", - йдеться в повідомленні.

Він зазаначив, що обстріли мають хаотичний характер, неможливо визначити траєкторію удару. Обстріли ведуться як по околицях, так і по самому місту. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті