Росіяни скинули трьохтонну авіабомбу по селу на Харківщині

Черговий удар російського ФАБ 3000 М54 по району Липців на Харківщині прокоментував експерт "Інформаційного спротиву" Олександр Коваленко 24 червня у своєму Телеграм-каналі.

"КАБ вкотре показав низьку точність, але жахлива потужність вибуху зруйнувала прилеглі одноповерхові будівлі і завдала істотних ушкоджень двоповерховій будівлі. Крім низької точності на себе звертає увагу те, що тритонні бомби в основному скидаються на Липці. Із чим це може бути пов'язано? Щодо Вовчанська, наприклад, застосування тритонних КАБ поки не фіксувалося. Є кілька здогадок, але поки що це тільки здогадки", - пише експерт.

"Загалом, системність застосування ФАБ 3000 М54 з УМПК очевидна. Одна-дві на добу, поступово переросте в 2-3, 3-4 і т.д. Уже бачили на прикладі ФАБ-250/500/1500. Питання з протидією цьому засобу ураження, через знищення носіїв необхідно вирішувати негайно, поки їх добові скидання не досягли десятків", - попереджає Коваленко.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті