Росіяни скинули бомбу на Нью-Йорк на Донеччині - є поранений

Російські війська вкотре скинули бомбу на село Нью-Йорк Донецької області. Про це 26 травня в Telegram заявив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Росіяни скинули бомбу ФАБ-250 на Нью-Йорк - поранено 1 людину. Удар по містечку завдали сьогодні вранці - пошкоджено 3 багатоповерхівки, ясла, амбулаторію, кінозал і спортзал", - повідомив чиновник.

Кириленко підкреслив, що цей удар є черговим доказом цілеспрямованості російських ударів по цивільних.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни також завдали ракетного авіаудару по Авдіївці та влучили в житловий будинок.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті