Росіяни почали використовувати новий дрон - ISW

Окупаційні війська почали використовувати новий дрон "Іздєліє-53", який нібито може сам ідентифікувати цілі. Про це повідомляється у звіті ISW.

"БПЛА "Іздєліє-53" нібито має систему автоматичного наведення, яка може розрізняти типи цілей і підвищувати шанси успішного удару", - зазначаєтся у звіті.

У ISW додали, що російські війська поки що не використовують ці безпілотники  у широкому масштабі, але випробовують іх для масованих синхронізованих ударів.

Також у звіті нагадали, що бойової частини, яка становить від трьох до п’яти кілограмів, може не бути достатньо для значного пошкодження найважливіших військових цілей.

Нагадаємо, що у Повітряних силах прокоментували чутки про нібито застосування РФ нового дрону.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті