Росіяни обстріляли з "Ураганів" Селидівську громаду на Донеччині - вбили 70-річну жінку

Окупанти вдарили з "Ураганів" по  Цукуриному Селидівської громади Донецької області - загинула людина. Про це повідомив очільник ОВА Вадим Філашкін 31 січня.

"Сьогодні ввечері росіяни обстріляли містечко з Ураганів — поцілили у приватний сектор. Від обстрілу загинула 70-річна жінка", - пише голова Донецької ОВА. 

За його інформацією, пошкоджено 10 приватних будинків, 2 сільгосппідприємства та автобус, перебито лінію електропередач.

"Навіть відносно віддалені від фронту громади Донеччини — небезпечні для мирних жителів. Росіяни свідомо б'ють по цивільним, щоб принести якомога більше жертв", - зазначив Вадим Філашкін.

Як повідомлялося, менше ніж за добу фахівці Донецькоблгазу відновили газопостачання приватного сектору Костянтинівки на Донеччині після російських обстрілів. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті