Росіяни обстріляли прикордоння Чернігівської області, постраждала сім'я з дитиною

Російські окупанти в суботу, 2 грудня, обстріляли Семенівську громаду Чернігівської області. Про це повідомив голова Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус.

"Постраждала сім'я з 4-річною дитиною. Чоловік дістав осколкових поранень, йому надали допомогу в місцевій лікарні. Його дочку перевозять в обласну лікарню, де на неї чекає операція. 4-річний онук, на щастя, не постраждав", - написав Чаус у телеграм-каналі.

Він уточнив, що сім'я приїхала на вихідні провідати свою родичку в прикордонне село і потрапила під ворожий вогонь, коли вийшла з дому на вулицю.

Допомогу в евакуації постраждалих надали місцеві поліцейські.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті