Росіяни обстріляли Львів, ціль – обʼєкт критичної інфраструктури, постраждалих немає – Садовий

Росіяни обстріляли обʼєкт критичної інфраструктури Львова вранці 19 травня. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий у своєму Телеграм-каналі 19 травня.

"Щодо вибуху, який було чутно у Львові близько 4 години ранку, – написав Садовий. – За попередньою інформацією, ціллю був об’єкт критичної інфраструктури міста".

Уточнюється, що Львів атакували "шахедами". Постраждалих внаслідок атаки немає.

Раніше повідомлялось, що вночі у Кривому Розі на Дніпропетровщині пролунало кілька вибухів: є постраждалі та руйнування.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті