Росіяни обстріляли за добу 12 населених пунктів Донеччини: є загиблий, двоє поранених, пошкоджено 44 цивільних об’єкти

Як повідомляє поліція регіону 4 лютого, протягом доби поліція зафіксувала 3757 ворожих ударів по лінії фронту та житловому сектору. З числа пошкоджених цивільних об’єктів - 21 житловий будинок.

По Покровську окупанти вдарили авіабомбою «ФАБ-250» та артилерією – вбили цивільну особу, пошкодили 5 приватних будинків і 2 автомобілі.

Рубці ворог накрив з РСЗВ «Смерч» - травмовано мирного жителя, пошкоджено 10 одиниць сільськогосподарської техніки. У Яровій пошкоджено приватне домогосподарство.

У Багатирі внаслідок артобстрілу постраждала одна людина, пошкоджено приватну оселю.

Костянтинівку росія обстрілювала дронами та артилерією -  руйнувань зазнали приватний будинок,   нежитлове приміщення, цивільне авто, газопровід, ЛЕП.

У Сіверську ударом авіабомби пошкоджено лікарню.

На Сергіївку Покровського району росіяни скинули бомбу потужністю 500 кг – пошкодили 2 багатоквартирних і 4 приватних будинки, лікарню. 

У Родинському пошкоджено 7 приватних будинків. 

Донецька ОВА повідомляє, що за добу з лінії фронту евакуйовано ще 258 людей, у тому числі 8 дітей.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
26.02.2026
16:41

Справа не в територіях! Або без соплів про те, чому не можна здавати Донбас

Мир на умовах однієї сторони — це і є капітуляція. Тобто в такому разі Київ де-факто визнає свою поразку у війні та перемогу Москви. Але об'єктивних причин іти на таке у Зеленського немає.
Світ
25.02.2026
11:21

«На жаль, застосування ядерної зброї може стати реальністю». Російські ЗМІ про Україну

У разі появи на українській території ядерної зброї західного виробництва це може бути розцінено Москвою як пряма підстава для подальшої ескалації. Більш того, такий крок здатний спровокувати розширення конфлікту за межі України.
Донбас
22.02.2026
17:35

Іспанський сором «звільненої» Авдіївки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Очевидно, що пропаганда окупованого Донбасу любить ура-патріотичні інформаційні приводи. Найціннішими вважаються річниці перемог минулого і, звичайно ж, успіхи так званої «СВО». Так, минулого тижня колабораціоністська влада згадала про те, що два...
Всі статті