Росіяни нарощують систему бонових загороджень у Чорному морі для протидії надводним дронам

Росіяни встановлюють бонові загородження для протидії надводним дронам. Про це повідомляє Military Media Center, діяльність якого координує Міноборони України.

"Війська рф нарощують систему бонових загороджень у Чорному морі, намагаючись запобігти застосуванню Силами оборони України надводних дронів", - йдеться у повідомленні.

Крім того, за наявною інформацією, у районі Криму ворог також продовжує удосконалювати оборонні рубежі, позиції та райони.

Як повідомлялося раніше, російські окупанти запевняють, що ночі 2 вересня відбили три спроби ЗСУ атакувати Кримський міст морськими дронами.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті