Росіяни нанесли 2,5 тисячі ударів по Донеччині за добу

За 16 серпня поліція зафіксувала 2 520 ворожих ударів по лінії фронту та житловому сектору.  Про це повідомляє поліція області.

Під вогнем перебували 17 населених пунктів: міста Білозерське, Добропілля, Костянтинівка, Лиман, Миколаївка, Мирноград, Слов’янськ, селища Новоселівка, Райське, Святогорівка, Ярова, села Весела Гора, Гришине, Золоті Пруди, Красноторка, Мирове, Новоявленка.

Руйнувань зазнали 66 цивільних об’єктів, з них 51 житловий будинок.

▪По Костянтинівці росіяни завдали 11 ударів ¬–  вбили цивільну особу, пошкодили багатоквартирний і 2 приватних будинки, будівлю і 4 господарських споруди.

▪Двоє загиблих і один поранений – у Райському Дружківської ТГ, яку окупанти обстріляли РСЗВ «Смерч» та двома БпЛА «Герань-2». Пошкоджено 24 приватних будинки.

▪У Святогорівці Добропільської ТГ внаслідок влучання БпЛА «Герань-2» загинули двоє мирних жителів, пошкоджено приватний будинок.

▪У Миколаївці через атаку БпЛА «Молнія-2» травмовано цивільну особу, пошкоджено торговий павільйон.

▪Слов’янськ війська рф обстріляли трьома БпЛА «Герань-3» – поранили людину, пошкодили 10 приватних осель та автомобіль.

▪На Білозерське росія скинула бомбу «КАБ-250» - є поранений, руйнувань зазнали 2 багатоквартирних будинки. У Мировому Білозерської ТГ три БпЛА «Герань-2» пошкодили 2 об’єкти інфраструктури та цивільне авто. 

▪У Добропіллі пошкоджено багатоквартирний і приватний будинки, у Мирнограді – багатоквартирний, у Гришиному приватну оселю.

▪На Красноторку ворог спрямував бомбу «КАБ-250» – пошкоджено 4 приватних будинки, господарську споруду. У Веселій Горі дронами пошкоджено три приватних оселі, у Новоявленці – одна.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
12.03.2026
12:00

Примусова евакуація: що передбачає новий закон і чому його критикують правозахисники

Йдеться не лише про випадки відмови від евакуації. Норма може застосовуватися і в інших ситуаціях. Наприклад, якщо батьки не ходять із дитиною до укриття або залишають її саму вдома.
Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Всі статті