Росіяни намагаються продавити нашу оборону в Білогорівці та поблизу Кремінної, однак успіху ворог не має – Гайдай

В останній час на фронті Луганщини – найважча ситуація, росіяни намагаються продавити оборону українських захисників у Білогорівці та біля Кремінної. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі каналу "NTA" 7 березня.

"Зараз, за останній час, це найважча ситуація, тому що російсько-окупаційні війська намагаються всі зусилля кинути для того, щоб продавати наши Сили оборони в районі Кремінної і в районі Білогорівки, – сказав Гайдай. – Там постійно відбуваються наступи".

Він підкреслив, що артилерійські обстріли не вщухають – невеличкі паузи бувають лише тоді, коли ЗСУ прицільно відпрацьовують по складах БК окупантів.

Як зазначив Гайдай, артилерійського голоду в рашистів наразі немає.

"Втім, ситуація на Луганщині повність під контролем Сил оборони України, успіху ворог не має", – зазначив голова ОВА.

Раніше повідомлялось, що з Луганська до Ізвариного вирушили 12 "Уралів" з трупами окупантів.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті