Росіяни намагались витіснити підрозділи ЗСУ біля деокупованих сіл Луганщини, аналітики ISW повідомляють про просування ворога біля Кремінної

Російські окупанти намагались витіснити підрозділи ЗСУ біля деокупованих сіл Луганщини й дещо просунулись біля Кремінної. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) від 29 травня, а також повідомляє начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 30 травня. 

"Противник намагався витіснити наші підрозділи із займаних позицій в районах Стельмахівки, Новоєгорівки, Андріївки і Невського", - написав Лисогор.

Він зазначив, що окупанти вчергове штурмували Серебрянське лісництво і Білогорівку протягом минулої доби.

Аналітики ISW повідомляють, що "нещодавно російські війська просунулися в районі Кремінної на тлі продовження російських наступальних операцій уздовж лінії Куп'янськ-Сватове-Кремінна 29 травня". 

Як сказано у звіті ISW, геолокаційні кадри, опубліковані 29 травня, вказують на те, що російські війська нещодавно просунулися на схід від Торського (на захід від Кремінної). 

Російські мілблогери також стверджували, що російські війська просунулися поблизу Берестового (на північний схід від Сватового) та на схід від Андріївки (на захід від Сватового), проте ISW не побачив візуальних доказів цих заяв. 

Лисогор також повідомив, що деокуповані Невське та Новолюбівка, де залишаться цивільні мешканці, росіяни за учора обстріляли зі ствольної та з реактивної артилерії. Під вогонь ворога також потрапили Макіївка, де теж залишається місцеве населення, та Стельмахівка.

Раніше повідомлялось, що на окремих напрямках у Луганській області Сили оборони відновили втрачені раніше позиції й покращили тактичне положення.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті