Росіяни намагались атакувати ракетами цивільне судно – Reuters

Російська армія намагалась атакувати цивільне судно двома ракетами "Калібр" 24 серпня. Про це повідомляє Reuters з посиланням на прем'єр-міністра Великобританії Ріші Сунака та британське МЗС 11 вересня.

"Завдяки розсекреченим даним розвідки ми знаємо, що 24 серпня російські військові націлилися на цивільне вантажне судно в Чорному морі кількома ракетами", - наводить слова Ріші Сунака видання.

"Атаки зірвано українськими силами, які збили кілька ракет, що прямували до Одеського порту", - зазначили у британському МЗС.

За повідомленням Reuters, два "Калібри", випущені з ракетоносця Чорноморського флоту РФ, були націлені на вантажне судно під прапором Ліберії, що стояло в порту.

Як повідомлялось раніше, США, Румунія та Україна проведуть спільні навчання у Чорному морі.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті