Росіяни на окупованій Луганщині планують проводити захоронення завезених сміттєвих відходів

Росіяни на території тимчасово окупованої Луганської області планують проводити захоронення завезених сміттєвих відходів.  Про це 17 квітня повідомив у Телеграм глава Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"У Сєвєродонецьку, Антрациті і Луганську не тільки перероблятимуть сміття з усієї окупованої Луганщини та західних регіонів росії, а ще й проводитимуть захоронення завезених відходів. Ізолюванню піддаватиметься близько 50 % від усього обсягу сміття. Зруйнувати екологію навколо цих міст окупанти обіцяють до 2030 року", - написав Лисогор.

У січні 2024 року повідомлялося, що окупанти планують побудувати шість всеросійських сміттєзвалищ на окупованій Луганщині.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті