Росіяни минулої доби завдали 30 авіаційних ударів і 56 ударів з РСЗВ

Російські військові за минулу добу завдали 30 авіаційних і 56 ракетних ударів по Донецькій і Дніпропетровській областях. Про це 4 червня в ранковому зведенні повідомив Генштаб ЗСУ.

"Минулої доби противник завдав 2 ракетних удари по Донецькій та Дніпропетровській областях, зокрема, застосувавши ОТРК "Іскандер". Однією ракетою "Іскандер-К" поцілив по передмістю Дніпра - пошкоджено двоповерховий житловий будинок, понад 20 цивільних осіб зазнали поранень середнього та важкого ступенів тяжкості, серед них є діти", - повідомили українські військові.

Також у Генштабі зазначали, що ворог завдав 30 авіаційних ударів і здійснив 56 обстрілів із РСЗВ - як по позиціях наших військ, так і по населених пунктах. Окремо там підкреслили, що по всій Україні залишається високий ризик ракетних та авіаційних ударів.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що після удару по передмістю Дніпра постраждали п'ятеро дітей і ще одну дитину ще не дістали з-під завалів.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті