Росіяни минулої доби 34 рази обстріляли Херсонщину і влучили в житлові квартали

Російські військові обстрілювали Херсонську область усю минулу добу. Про це 8 червня в Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"За минулу добу противник здійснив 34 обстріли, випустивши 193 снаряди з мінометів, артилерії, "Градів" і БПЛА. По місту Херсон ворог випустив 2 снаряди", - повідомив чиновник.

Окупанти, зокрема, влучили в житлові квартали населених пунктів в області. На щастя, внаслідок цих ударів вдалося уникнути постраждалих серед цивільного населення регіону.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти 17 разів обстріляли прикордоння Сумської області, пошкодивши адміністративні будівлі та церкву.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті