Росіяни масовано вдарили по густонаселеному району Одеси, без опалення - майже три десятки закладів освіти й понад 500 будинків

"Внаслідок масованого ворожого удару по густонаселеному району міста відсутнє електро-, водо, та теплопостачання у великий частині будинків. ...Без світла і опалення залишилися 14 шкіл, 13 дитячих садочків та великий мікрорайон житлової забудови - понад 500 будинків", - повідомив міський голова Одеси Геннадій Труханов у Телеграм 19 лютого.

Суттєво пошкоджені дитяча поліклініка та дитячий садок.

Відомо про одного постраждалого.

"Сьогодні, 19 лютого, заклади освіти, в яких відсутнє тепло та світло, не прийматимуть дітей - до покращення ситуації. Працюватимуть пункти обігріву та пункти незламності, де можна буде зігрітися, підзарядити гаджети та випити гарячого чаю", - написав також Труханов.

Раніше повідомлялось, що в Одесі внаслідок ворожої атаки поранено четверо людей, загорілися 10 легкових автомобілів.

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті