Росіяни масовано бʼють по Красногорівці на Донеччині. Сьогодні під обстрілами рашистів загинули три мешканця

Щонайменше 3 людини загинули і 2 поранені внаслідок обстрілів Донеччини. Про це 17 травня повідомив очільник області Вадим Філашкін.

"Під масованими ударами Красногорівка — там сьогодні стало відомо про трьох загиблих", - пише він.

Крім того, поранення отримав 1 житель Часового Яру і 1 людина у Багатирі Великоновосілківської громади.

Філашкін додав, що точні наслідки обстрілів будуть встановлені згодом.

Як повідомлялося, російські війська за минулу добу обстріляли 7 населених пунктів Донеччини: поліцейські зафіксували 2 276 ворожих обстрілів.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті