Росіяни били по чотирьох районах Харківщини - знищені та пошкоджені житлові будинки

Минулої доби ворог обстрілював прикордонні населені пункти Харківського, Куп'янського, Чугуївського та Богодухівського районів. Знищений та пошкоджені житлові будинки. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов у своєму Телеграм-каналі 26 березня.

Зокрема, під вогнем окупантів перебували Куп'янськ, Вовчанськ, Стрілеча та інші міста і села.

"Внаслідок танкового обстрілу с.Тимофіївка Богодухівського району знищено житловий будинок та господарчі споруди, ще 2 будинки пошкоджено", - написав Синєгубов, додавши, що через обстріли Вовчанська з РСЗВ також пошкоджено житлові будинки.

Очільник Харківської ОВА також проінформував, що вчора в с.Шестакове Чугуївського району на невідомому вибуховому пристрої підірвався цивільний чоловік 70 років.

"Від отриманих травм, на жаль, загинув", - пише Синєгубов .

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті