Росіяни били артилерією й дронами по прифронтових селах Луганщини й продовжили наземний тиск в районі Греківки

Російська армія продовжила наземний тиск в районі Греківки Луганської області й била дронами та артилерією по селах. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 13 листопада.

"Окупанти не зменшують наземний тиск на Лиманському напрямку. Учора атакували в районі Греківки, де українські Захисники мужньо стримують ворога", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що прифронтові населені пункти Луганщини перебувають під постійним вогнем артилерії росіян. Лише по Макіївці загарбники вдарили 11 разів за добу, тричі - по Балці Журавці. Поблизу цих сіл намагалися здійснити скиди 38 безпілотні літальні апарати. Авіаударів завдано по Новоєгорівці та Білогорівці.

Раніше повідомлялось, що окупанти скаржаться на значні втрати під Білогорівкою на Луганщині, Лиманський напрямок є одним з найактивніших.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.08.2025
10:27

“Путін найбільше ненавидить непокірних російськомовних громадян України”. Огляд західних медіа

“Те, чого Росія не може отримати силою, вона вимагає дати їй на блюдечку за допомогою тиску, який Дональд Трамп може чинити на Україну та європейських союзників Америки".
Донбас
24.08.2025
18:00

На окупованому Донбасі замість води жителям помахали чужими прапорами. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в «республіках», де не вистачає води для того, щоб зайвий раз помити руки (і не тільки), трапився черговий привід для гордості. Окупаційна влада влаштувала помпезне святкування Дня російського прапора, а місцеві ЗМІ підготували серію...
Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Всі статті