Росіяни атакують Кіровоградську область. В обласному центрі є загиблий, мешканців закликали не викладати жодних фото й відео

Російські окупанти атакують Кіровоградську область вранці 18 вересня. Про це повідомив начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович у Телеграм та місцеві мешканці - джерела "ОстроВа". 

"Ворог продовжує атакувати Кіровоградщину. Прошу не ігнорувати тривогу. Кропивничан – не викладати жодних фото й відео", - написав Райкович.

Про вибухи повідомили "Суспільне. Кропивницький" та джерела "ОстроВа" - місцеві мешканці.

Райкович зазначив, що офіційну інформацію про наслідки атаки надасть після завершення тривоги.

Пізніше від повідомив, що внаслідок ворожої атаки в обласному центрі пошкоджено кілька житлових будинків. В одному з дворів сталася пожежа.

"Є загиблий. Легкі поранення отримала 90-річна жінка. Медики вже надали їй допомогу. Госпіталізації не потребує. Всі відповідні служби працюють на місці", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що енергетичні об’єкти Сум зазнали ворожого авіаційного удару, енергосистема області працює в напруженому режимі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Всі статті