Росіяни атакували Україну дронами та ракетами. У Дніпрі попадання у промисловий обʼєкт

Рашисти у ніч з 25 на 26 січня запустили по теріторії України "шахеди" ти скоростні ракети. Про це повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

"Ворог атакує Україну з повітря дронами та швидкісними ракетами", - написав він ввечері 25 січня у своєму телеграм-каналі.

 
Крім того, очільник Дніпропетровської облради Микола Лукашук повідомив про влучення у Дніпрі у промисловий обʼєкт.
 
 
Також у місцевих соцмережах повідомляють, що були чути вибухи у Запоріжжі, Вільнянську, Херсоні, Харкові, а також Черкаській та Київскькій областях. Сили ПВО працюють у низці областей.
 
 
Як повідомлялося, голова Миколаївської ОДА Віталій Кім у Телеграм ввечері 25 січня повідомив, що росіяни запустили вже три групи БПЛА "Шахед" в бік України.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті