Росіяни атакували Одеський регіон ракетами "Онікс", є влучання у портову інфраструктуру

Росіяни під час вечірньої атаки 10 листопада влучили в дачний кооператив, друге попадання, ймовірно, надзвуковою ракетою "Онікс", було в припортову інфраструктуру. Про це повідомляє пресслужба Сил оборони Півдня України.

"Ворог атакував Одещину підступно і зухвало. Країна-терористка вкотре продемонструвала свої справжні наміри - нищити Україну і українців. Двічі ударили ракети по Одеському району. З літаків тактичної авіації з акваторії Чорного моря рашисти поцілили ракетою повітряного базування по дачному кооперативу.  Літню жінку, яку врятували з-під завалів приватного будинку, госпіталізовано. Її стан стабільний. Ще двоє літніх чоловіків отримали легкі поранення, їм надано допомогу на місці.  В припортову інфраструктуру влучили імовірно, надзвуковим "Оніксом", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що масштаби руйнувань уточнюються.

Як повідомлялося, з-під завалів в Одеському районі дістали 96-річну жінку.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті