Росіяни 23 рази атакували на Покровському напрямку з початку доби. У Курській області тривають 4 боєзіткнення - Генштаб

"На Покровському напрямку російські загарбники здійснили 23 спроби потіснити наших захисників із займаних позицій в районах населених пунктів Янтарне, Новоторецьке, Промінь, Зелене, Новий Труд, Чунишине, Звірове, Успенівка, Новоандріївка, Надіївка, Петропавлівка та Шевченко. Сили оборони стримують натиск та відбили 15 атак противника, вісім боєзіткнень тривають дотепер", - йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 16:00 14 січня.

Загалом на цей час відбулося 84 бойових зіткнення.  

На Краматорському напрямку українські захисники відбили п’ять штурмів російських загарбників, вісім атак продовжуються, ворог намагається прорватися до Ступочок, Предтечиного, Олександро-Шультиного та в районі Часового Яру. 

На Торецькому напрямку наші захисники відбивають дві штурмові дії ворога в районі населеного пункту Торецьк. До того ж ворог завдав авіаударів КАБами по районах населених пунктів Костянтинівка та Олександро-Калинове.  

На Новопавлівському напрямку ворог п’ять разів намагався прорвати оборону наших захисників в районах населених пунктів Велика Новосілка та Нескучне. Бої тривають.

"На Курському напрямку з початку доби відбулось 12 боєзіткнень, чотири з яких тривають дотепер. Крім того, ворог завдав три авіаційні удари, скинувши три керовані бомби", - пише також Генштаб.

Раніше повідомлялось, що ворог на Покровському напрямку почав рухатися від Піщаного в район Звірового.

Статті

Луганськ
07.02.2025
14:15

Життя у борг. Луганський щоденник

З одного боку - щось будується, змінюється на краще. А з іншого – все більше відчуття, що це якось напоказ, що вітрина сильно прикрашає внутрішній зміст.
Світ
05.02.2025
14:00

«Чому б не сформувати український уряд у вигнанні?». Російські ЗМІ про Україну

«Росії потрібен не заморожений конфлікт, не просто припинення військових дій, а справжній мир, який можна було б укласти на міжнародній конференції, її можна було б назвати «Ялта-2»
Донецьк
04.02.2025
22:20

“Князь”: Хочеш вижити і перемогти – навчись штурмувати!

І раптом – автоматна черга пройшла майже між нами, але трохи вище! Де він заховався?! Здогадка була правильною: в польовому туалеті. Звідти й лупив із калаша. Ну, «Мурчик» дав у відповідь. Кричу: «Здавайся!». А той: «Я свой!».
Всі статті