Росіянка померла, дізнавшись про смерть чоловіка на війні в Україні

У Росії 42-річна мешканка Свердловської області Надія Макарова отримала інфаркт, коли дізналася про смерть чоловіка на війні в Україні, про що їй повідомив його командир. При цьому у військкоматі нічого не знають про факт ліквідації чоловіка Макарової.

Як повідомлялося, пабліки, які фіксують ліквідацію російських військових загарбників в Україні, повідомили про "демілітаризацію" чергового російського офіцера, який раніше "засвітився" тим, що був відданий під суд за побиття підлеглого кухлем по голові.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті