Росія значно знизила чисельність своїх солдатів у Білорусі - Держприкордонслужба

Росія значно знизила чисельність своїх військ у Білорусі, але все ще тримає там кілька тисяч солдатів. Про це 28 травня в ефірі національного телемарафону заявив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

"Зараз кількість російських солдатів на території Білорусі значно нижча, ніж це ще було кілька місяців тому. Раніше їх могло бути і 10, і 11 тисяч, зараз це кілька тисяч військовослужбовців", - розповів Демченко.

Чисельність росіян у Білорусі скорочувалася кілька місяців. І зараз цих військ уже недостатньо, щоб почати нове вторгнення в Україну з північного напрямку.

Демченко також зазначив, що попри таку ситуацію, Україна продовжує зміцнювати кордон із Білоруссю. Зокрема, відбувається мінування для того, щоб не допустити прориву військової техніки ворога.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністри оборони Білорусі та росії підписали угоду про розміщення в Білорусі ядерної зброї.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті