Росія здійснила понад 1000 нападів на медичні установи в Україні - ВООЗ

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила 30 травня, що зареєструвала 1004 напади на медичні установи в Україні в період повномасштабного російського вторгнення. Про це повідомляє "Голос Америки".

Зазначається, що вказаний показник є безпрецедентно високим серед збройних конфліктів, які коли-небудь ставали предметом спостереження ВООЗ.

"1004 напади, підтверджені ВООЗ за 15 місяців повномасштабної війни, забрали щонайменше життя 101 людини, включно з медичними працівниками та пацієнтами, а (кількість тих, хто дістав) поранення, набагато більша", - наголошується в заяві ВООЗ.

ВООЗ уточнила, що за час війни в Україні було зафіксовано 896 нападів на медичні установи, 121 - на транспорт, 72 - на персонал і 17 - на склади.

У повідомленні нагадують, що асамблея ВООЗ ухвалила резолюцію, яка засуджує агресію росії проти України, включно з нападами на медичні установи. Резолюція, представлена на щорічному засіданні ВООЗ, містила заклик оцінити вплив російської агресії на українську систему охорони здоров'я.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті