Росія заявила про атаку повітряних і морських безпілотників на окупований Крим

Міністерство оборони РФ заявило про збиття трьох безпілотників над Чорним морем і знищення чотирьох безекіпажних катерів, які нібито атакували окупований Крим. Про це відомство повідомило у Телеграмі.

"Припинено спробу київського режиму здійснити терористичну атаку БПЛА літакового типу по об'єктах на території Російської Федерації", - йдеться у повідомленні.  

Стверджується, що нібито знищено три безпілотних літальних апаратів над акваторією Чорного моря поблизу узбережжя Криму.

Крім того, російське міністерство заявляє, що під ранок у західній частині Чорного моря його флот захищався від чотирьох українських безекіпажних катерів. 

У відомстві запевняють, що всі катери були знищені.

Як повідомлялося, МВС РФ оголосило в розшук українську співачку Джамалу.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті