Росія завдала ракетного удару по підприємству в Кривому Розі

Російські війська під ранок 26 вересня завдали ракетного удару по підприємству в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. Про це повідомив голова міської ради оборони Олександр Вілкул.

"Вранці окупанти завдали ракетного удару (попередньо – балістика) по Кривому Рогу. Вдарили по одному із підприємств міста. Усі оперативні служби працюють на місці. Наслідки уточнюються. Головне – без втрат", - зазначив він.

За словами Вілкула, інших обстрілів у Криворізькому районі не було. 

Водночас вночі загарбники тричі обстріляв Нікопольщину на Дніпропетровщині з важкої артилерії. Під удар потрапили районний центр, Мирівська та Червоногригорівська громади. Пошкоджено три приватні будинки, дві господарські споруди, будівля, що не експлуатувалася, 40 сонячних панелей, ЛЕП.

Як повідомлялося, через нічний обстріл у Кривому Розі виникла пожежа у багатоповерховій будівлі.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті