Росія вже втратила в Україні 900 тис осіб убитими і важко пораненими

Про це повідомив офіційний представник НАТО на зустрічі міністрів закордонних справ країн - учасниць Альянсу, - повідомляє Телеграм-канал The Insider.

«Людські втрати тут величезні. Через відсутність медичної допомоги помирають навіть ті, кого могли б врятувати. Тільки в лютому Росія втратила 35 тисяч осіб», - сказав представник НАТО в Брюсселі.

За даними аналітиків Альянсу, Росія посилює наступи за кількома напрямками. Але очікувати серйозного прориву українських оборонних ліній поки що не варто.

«Україна, схоже, домоглася незначних тактичних успіхів у Бєлгородській області. Вони утримують там близько 20 км² - два невеликі села і невелику територію в Курській області».

У повідомленні нагадується, що в лютому Президент України Володимир Зеленський заявляв, що Росія втратила 300-350 тисяч убитими і 600-700 тисяч - пораненими. 

Як повідомлялося, поіменно встановлено вже 100 тисяч загиблих в Україні російських військових.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
14.06.2025
14:38

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Світ
12.06.2025
08:31

«Нічні «побудки» відбуватимуться дуже часто». Російські ЗМІ про Україну

«Програючи на полі бою, ЗСУ переносить бойові дії на нашу територію. Неодноразові спроби входу ДРГ у Курську і Бєлгородську області, удари дальніми дронами і ось тепер диверсії - це типова спроба такого «експорту».
Всі статті