У путіна заявили, що РФ виконала завдання щодо "демілітаризації" України, яка використовує в результаті зброю НАТО

Прессекретар путіна Дмитро Пєсков заявив, що завдання з "демілітаризації" України було "багато в чому виконано". Про це він сказав в інтерв'ю RT Arabic 17 червня, пишуть росЗМІ.

"Україна була сильно мілітаризована на момент початку "СВО". І, як учора сказав Путін, одним із завдань була "демілітаризація" України. Фактично це завдання багато в чому виконано", – сказав Пєсков.

Він заявив, що в підсумку зараз Україна дедалі менше використовує свою зброю і дедалі більше покладається на системи озброєнь, які їй постачають країни Заходу.

Пєсков також додав, що тепер західні країни "все більше влазять у конфлікт", тим самим стають його стороною.

Раніше повідомлялося, що путін спробував переконати представників країн Африки в наступному: росія напала на Україну "відповідно до статуту ООН".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Світ
12.08.2025
10:15

«Вихід російсько-американських відносин із стратегічного глухого кута впирається в український конфлікт». Російські ЗМІ про Україну

Літаври в Москві все голосніше і голосніше! Немає більш епохальної події, ніж зустріч великого Путіна з Дональдом Трампом – і зовсім не випадково(!) – «на колись російській, а нині американській Алясці».
Всі статті