Росія внаслідок війни втратить можливості для експорту зброї – британська розвідка

Росія за підсумками вторгнення в Україну втратить можливості експорту зброї. Про це 2 лютого у Twitter повідомляє Міністерство оборони Великобританії.

"Ще до вторгнення частка Росії на міжнародному ринку озброєнь скорочувалася. Тепер, зіткнувшись із взаємозаперечними вимогами, Росія майже напевно віддасть пріоритет постачанням нових озброєнь власним силам в Україні, а не постачанням партнерам з експорту", - повідомили у британському військовому відомстві.

Все це, а також міжнародні санкції, підірвуть статус росії як надійного експортера зброї. Так, за даними британської розвідки, брак компонентів впливає на виробництво техніки на експорт, як-от бронетехніка, ударні вертольоти та системи ППО.

"На додаток, здатність Росії підтримувати послуги з підтримки існуючих експортних контрактів, такі як постачання запасних частин та технічне обслуговування, ймовірно, буде серйозно підірвана принаймні протягом наступних трьох-п'яти років", - зазначили у Міноборони Великобританії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в росії найбільший виробник нікелю та кобальту скорочує виробництво через наслідки санкцій.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті