Росія вдарила ракетою по житлового кварталу в Кривому Розі. Четверо постраждалих (оновлено)

"Кривий Ріг під ракетною атакою. Ворог вчергове завдав підступного ракетного удару у центр житлового кварталу. Черговий доказ, що росіяни воюють з цивільним населенням. Відповідні служби вже працюють. Наслідки уточнюємо.До відбою залишайтесь в укриттях, є ймовірність повторних виходів", - пише керівник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Згодом він додав,  що наразі у Кривому Розі відомо про чотирьох постраждалих.

"Всі у стані середньої тяжкості. Їм надають необхідну меддопомогу", - йдеться у повідомленні.

У соцмережах пишуть, що удар прийшовся по ресторану-караоке.

За останніми даними на 21.30, у Кривому Розі 8 поранених. З них п'ятеро госпіталізовані. Стан середньої тяжкості.

"Кількість постраждалих постійно збільшується. Пожежі, які виникли через ворожу атаку, приборкали. Пошкоджені 3 багатоквартирні будинки. Є руйнування об'єктів бізнесу. Понівечені міські комунікації.  Обстеження території триває", - пише Лисак.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Всі статті