Росія ще не призупинила участь у договорі СНО-ІІІ – Держдеп США

Росія, попри попередні заяви, досі не зупинила участь у договорі про стратегічні наступальні озброєння. Про це 27 лютого повідомляє CNN із посиланням на помічницю держсекретаря з контролю над озброєннями Мелорі Стюарт.

"Призупинення ще не було офіційно порушено в тому сенсі, що ми все ще отримуємо повідомлення, як і сьогодні, відповідно до договору, регулярні повідомлення. Але ми очікуємо, що як тільки це призупинення буде офіційно оформлене, вони припиняться", - заявила чиновниця.

За її словами, деякі повідомлення за договором з боку РФ припиняться, щойно він буде остаточно оформлений. При цьому Сполучені Штати все ще намагаються простежити за перебігом переговорів з росіянами, щоб зрозуміти, що ще може бути включено до припинення, а що може бути продовжено.

"Зараз ми очікуємо, що це будуть тільки повідомлення про запуски в рамках угоди 1988 року, і що вони заявили, що дотримуватимуться фактичних чисельних обмежень", - додала Стюарт.

Нагадаємо, раніше представники ООН заявили, що США та РФ мають негайно відновити всебічне виконання Договору про стратегічні наступальні озброєння.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті