Росія планує підняти пенсійний вік на окупованих територіях України

Уряд РФ підготував законопроект про перехід квазіутворень "ДНР", "ЛНР" та частин окупованої Херсонської та Запорізької областей на пенсійну систему росії, пишуть росЗМІ.

Зазначається, що у так званій "ДНР" до анексії росією пенсійний вік становив 60 років для чоловіків і 55 — для жінок. У "ЛНР" - 60 років для всіх громадян, у захоплених українських регіонах Херсонщини та Запорізької області — 60 років при 30-річному трудовому стажі, 63 роки — при стажі від 20 до 30 років, 65 років — при стажі 15-20 років. У росії, де до 2028 року обіцяють завершити пенсійну реформу, відповідний вік складе 65 років для чоловіків, 60 років для жінок.

Жителям окупованих територій пенсійного віку обіцяють перехідний період до 2033 року, то ж поки що вони зможуть вийти на пенсію в тому віці, в якому це передбачало законодавство до анексії росією.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті