Росія не запроваджуватиме власних санкцій проти КНДР, але обіцяє підтримувати санкційні рішення ООН

Росія не вводитиме власних санкцій проти КНДР. Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, - пишуть російські ЗМІ.

За його словами, санкції раніше "ухвалювали в зовсім іншій геополітичній обстановці, коли були проблеми із зав'язуванням діалогу". 

"Ми сказали дуже твердо, що більше санкцій не буде проти Північної Кореї", - сказав Лавров.

Водночас прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія "зберігає свою позицію в ООН щодо питання санкцій стосовно КНДР", що не завадить подальшій співпраці двох країн.

11 вересня 2017 року Рада Безпеки ООН ухвалила Резолюцію, яка заборонила імпорт у КНДР із держав - членів ООН нафти і нафтопродуктів, створення спільних підприємств за участю північнокорейського капіталу, а також експорт північнокорейського текстилю, газового конденсату і рідин у держави - члени ООН. Крім того, ця резолюція заборонила північнокорейським громадянам працювати за кордоном.

Наразі на космодромі "Восточный" проходить зустріч глави Росії Володимира Путіна і глави Північної Кореї Кім Чен Ина.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті