Росія не повернула в Україну тіло журналістки Вікторії Рощиної, яка померла в рашистських катівнях

Росія не повернула в Україну тіло журналістки Вікторії Рощиної, яка померла в катівнях РФ. Про це повідомив представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Петро Яценко в ефірі «Суспільного».

«Саме 18-го числа тіло Вікторії передано в рамках репатріації не було. Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими робить усе можливе і неможливе для того, щоб ми змогли отримати всі відповіді на питання, які всіх у нашому суспільстві хвилюють», - розповів він.

За словами Яценка, поки що зарано говорити про причини смерті журналістки, зокрема чи були до неї застосовані тортури. Водночас він не виключив, що російська сторона може затягувати повернення тіла Вікторії, щоб приховати сліди можливого злочину.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті