Росія намагається вивезти викрадене зерно з Феодосії на підсанкційному сирійському судні - Генштаб ЗСУ

Росія намагається вивезти викрадене зерно з Феодосії на підсанкційному сирійському судні.  Про це повідомляє Генштаб ЗСУ 16 травня у вечірньому зведенні.

"Російські окупанти продовжують грабувати населення України, привласнюючи зерновий урожай мирних громадян. Так, у місті Феодосія,  у тимчасово окупованому Криму, так звана російська окупаційна “влада” намагається вивезти викрадене зерно до своїх портів, завантажуючи його на підсанкційне сирійське судно “Souria”", - зазначають у Генштабі.

Як повідомлялося, за даними однієї з найбільших торговельно-інформаційних платформ Refinitiv, кількість пшениці, яку росія вивозить до Сирії з порту в тимчасово окупованому Севастополі, минулого року зросла в 17 разів до трохи понад 500 000 тонн.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті