Росія намагатиметься завдавати ударів по урядовому кварталу - Вениславський

Росіяни вже намагалися атакувати урядовий квартал у Києві та давно обстрілюють адмінбудівлі, тому після чергових погроз влади РФ Україна буде ще більше нарощувати оборону неба над столицею. Про це заявив член комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський в ефірі Радіо Свобода.

"Звичайно, зусилля по прикриттю неба над Києвом будуть лише нарощуватися. Тому що Київ як столиця України, має важливе символічне значення для громадян України і має важливе психологічне значення для росіян. Тому вони безперечно будуть намагатися завдавати таких ударів. Бути впевненими, що вони не принесуть результату, ми не можемо. Але те, що ми до того готові, так це точно", - сказав він.

Веніславський зазначив, що росіяни вже намагалися атакувати урядовий квартал у столиці та вже давно обстрілюють адміністративні будівлі. Так, наприклад, окупанти били по Харківській та Миколаївській ОВА. Урядовий квартал також був під прицілом.

Він зауважив, що завдяки умілим зусиллям українських сил ППО та Повітряних сил урядові будівлі не постраждали. Але, за його словами, не було сумнівів у тому, що вони були об’єктами ворожих атак.

Як повідомлялося, РФ знаходиться у відчаї і може перейти за "червону межу" запасу ракет. 

 

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті