Росія може ознайомитися з напрацюванням Саміту миру та виконати нарешті свої зобов'язання - нардепка Мезенцева

Всі напрацювання з Саміту миру у Швейцарії будуть публічними – російська сторона зможе ознайомитись з ними. Про це розповіла заступниця голови Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Марія Мезенцева в коментарі ТК "Ми Україна".

"Весь світ буде свідком цих історичних документів. І російська сторона може відреагувати та виконати нарешті свої зобов'язання – шанс дається вже не вперше, – зазначила заступниця голови Комітету з питань інтеграції України з ЄС. 

Вона зазначила, що жодних "Мінськів чи Будапештських меморандумів" більше не буде.

"... певних речей, які були колись гарантовані Будапештским меморандумом, ми не будемо розглядати. Тільки справедливий мир", - додала парламентарка.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті