Росія має намір спеціальним законом скасувати київський час на окупованих територіях України

Міністерство промисловості та торгівлі РФ підготувало проект закону, який має закріпити перехід окупованих областей України на московський час. Про це журналістам розповів ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник.

На його думку, запровадження декретного часу (поясний час плюс 1 година) на захоплених територіях є показником їхньої "інтеграції" у правове поле РФ.

"Зроблено ще один важливий крок на шляху синхронізації Республіки з правовим полем Росії: до Уряду Росії внесено законопроект Мінпромторгу РФ про переведення нових суб'єктів на московський час. Луганська Народна Республіка живе у другій годинній зоні з жовтня 2014 року. Тепер це буде нормативно закріплено на федеральному рівні", - написав колабораціоніст.

При цьому Пасічник визнав, що перехід на московський час не більш ніж "символічна подія".

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті