Росія готова до прямого конфлікту з НАТО і до великих "жертв людству" - Медведєв

Росія готова до прямого конфлікту з НАТО. Про це заявив експрезидент Росії Дмитро Медведєв на своїй сторінці в Телеграм.

За його словами, Північноатлантичний альянс "перетворився на відкрито фашистський блок типу гітлерівської осі".

"Схоже, що Росії залишають дедалі менше вибору, крім прямого конфлікту з НАТО на землі... Ми готові, хоча результату буде досягнуто з набагато більшими жертвами для людства, ніж у 1945-му", - написав він.

Як повідомлялося раніше, саме РФ розв'язала найкровопролитнішу з часу закінчення Другої світової війни війну в Європі. Політичний режим сучасної Росії відповідає всім критеріям фашистської держави.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті