Росія атакувала Київ ракетами з Каспійського моря: ППО збила 20 цілей, уламки пошкодили ЛЕП та дорогу

Російські загарбники атакували Київ в ніч на 6 червня крилатими ракетами, запущеними з району Каспійського моря зі стратегічних бомбардувальників. Про це повідомив начальник міської військової адміністрації Сергій Попко.

"Знов масована ракетна атака, потенційно – крилатими ракетами типу Х-101/555. Пуски були здійснені традиційно – зі стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з району Каспійського моря. За попередньою інформацією, силами і засобами ППО в повітряному просторі навколо столиці було виявлено і знищено понад 20 повітряних цілей ворога! Всі збиті", - йдеться у повідомленні.

Проте падіння уламків зафіксовано у Деснянському районі, пошкоджено дорожнє покриття, лінії електропередачі тролейбусного сполучення, частково вибиті вікна магазину. А в Дніпровському районі виявлено уламки ракети на даху приватної будівлі.

"Інформація щодо потерпілих наразі не надходила. Дані оперативного зведення, інформація щодо руйнувань і потерпілих збираються та уточнюються", - зазначив очільник КМВА.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті