Російським ударом знищені депо та відділення "Нової пошти" в Одесі

1 травня увечері в Одесі внаслідок атаки росіі знищено сортувальне депо та відділення "Нової пошти". Про це йдеться на офіційному сайті компанії. 

"Усі працівники "Нової пошти" живі та не постраждали. Наразі на місці події працює ДСНС", - повідомляє компанія.

"Посилки, які знаходились в депо і у відділенні, та були знищені внаслідок влучання, - компанія відшкодує згідно з оціночною вартістю. Зранку будемо телефонувати клієнтам. Посилки, які в дорозі у це відділення, будуть перенаправлені в інше відділення. Детальна інформація буде зранку у наших соцмережах та на сайті компанії", - зазначає компанія. 

"Також "Нова пошта" надасть психологічну допомогу кожному працівнику, хто був на зміні", - вказується у повідомленні.

Як повідомлялося, РФ знову вдарила ракетами по Одесі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
27.11.2025
10:51

Україна та «польсько-польська війна»

Як мінімум до 2027 року, коли в країні відбудуться чергові парламентські вибори, відкрите протистояння Навроцького та Туска стає головним змістом польської політики. І однією із ліній польського розлому стала Україна.
Світ
26.11.2025
11:45

«Зупинити бойові дії? Ми не божевільні!». Російські ЗМІ про Україну

«Міжнародна політика повертається до попередніх зразків - менш ідеологізованих, ніж ми звикли в ХХ столітті... А результат сутички знову визначається співвідношенням сил і результатом військового зіткнення»
Країна Світ
24.11.2025
09:36

"Це не документ, це - авантюра. Але є позитивні моменти": Сергій Гармаш про новий "мирний план" США

Зараз схожий ефект: хрін із нею з корупцією, - якщо йдеться про загрозу втрати національної гідності, то Міндіч відсувається на другий план. Отже, драматизація моменту вигідна нашій владі, і Зеленський, – давайте не забувати, – хороший актор.
Всі статті